O kancelarii

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sebastian Wilczyński
Kancelaria Adwokacka Adwokat Sebastian Wilczyński

Kancelaria Adwokata Sebastiana Wilczyńskiego świadczy profesjonalne usługi prawne dla Klientów indywidualnych jak również dla podmiotów gospodarczych. 

Wszystkie działania kancelarii ukierunkowane są na cel, którym jest wyłącznie sukces naszych Klientów i skuteczna obrona Ich praw. Stoją za nami lata doświadczeń zawodowych zdobytych w licznych procesach sądowych. Bogate doświadczenie procesowe i doskonałe merytoryczne przygotowanie stanowią podstawę podejmowanych przez nas decyzji procesowych, a gdy wymaga tego interes naszych Klientów, tworzą nam przestrzeń do podejmowania odważnych taktyk i metod postępowania. Gwarantujemy, że Państwa sprawami zajmiemy się z pełnym zaangażowaniem, z zachowaniem pełnej dyskrecji i poufności.

Ułatwiając Państwu wybór naszej Kancelarii wskazujemy na niektóre z założeń  jakimi kierujemy się świadcząc usługi prawne na rzecz naszych klientów:

Kompleksowość rozwiązań

Doradzając naszym Klientom zawsze kierujemy się profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do każdej sprawy. Dzięki temu zyskują Państwo rozwiązania dokładnie dopasowane do swoich sytuacji, potrzeb i wymagań.

Kreatywność i zaangażowanie

Gwarantujemy, że niezależnie od stopnia skomplikowania powierzonych spraw, są one traktowane z równą uwagą i zaangażowaniem. Działając na rzecz Klienta jesteśmy bezkompromisowi, a nasza efektywność jest zasługą oddania sprawie Klienta.

Przejrzyste zasady współpracy

Dbamy o pełną przejrzystość zasad rozliczeń finansowych z Klientami. Przed rozpoczęciem współpracy każdy Klient informowany jest o kosztach obsługi prawnej oraz innych kosztach związanych z daną sprawą np. o wysokości opłaty sądowej. Kancelaria stosuje wyważone koszty w świadczeniu usług. Podstawę rozliczenia spraw procesowych stanowi Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 września 2002 r. w sprawie opłat za czynności adwokackie oraz ponoszenia przez Skarb Państwa kosztów nieopłaconej pomocy prawnej udzielonej z urzędu. 

 

                                                       

Copyright © Kancelaria Adwokacka Adwokat Sebastian Wilczyński - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij