Prawo własności intelektualnej

Kancelaria Adwokata Sebastiana Wilczyńskiego fachowo i skutecznie zapewnia obsługę prawną podmiotów w zakresie prawa własności przemysłowej - znaków towarowych, wzorów przemysłowych, wynalazków. Przygotowujemy zgłoszenia rejestracji znaków towarowych i wzorów przemysłowych, zarówno w procedurach polskich, międzynarodowych, jak i wspólnotowych. Kancelaria prawna reprezentuje Klientów w sporach sądowych czy procesach karnych, które obejmują naruszenie praw wyłącznych własności przemysłowej. W zakresie prawa autorskiego i praw pokrewnych Kancelaria z pełnym zaangażowaniem zajmuje się m.in.:

  • sporządzaniem i analizą wszelkich umów m.in. licencyjnych, umów o przeniesienie majątkowych praw autorskich, zarząd dziełem, fonograficznych, wydawniczych, o tworzenie i eksploatację programów komputerowych z podmiotami polskimi i zagranicznymi;

  • roszczeniami związanymi ze zniszczeniem dzieła, naruszeniem umowy

  • ochroną i realizacją autorskich praw osobistych i majątkowych

  • sporządzaniem opinii prawnych z zakresu prawa autorskiego i pokrewnych

  • dochodzeniem należności twórcy.

 

Copyright © Kancelaria Adwokacka Adwokat Sebastian Wilczyński - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij