Procesy sądowe

Klientom Kancelarii oferujemy nie tylko naszą wiedzę czy dogłębną analizę zaistniałej sytuacji, ale również zapewniamy reprezentację we wszelkich postępowaniach, na każdym ich etapie. Nasze usługi świadczymy począwszy od analizy materiałów i możliwości dowodowych, podejmując negocjacje z ewentualnym przeciwnikiem procesowym. W sytuacji, w której nie dochodzi do zawarcia porozumienia formułujemy przysługujące Klientowi żądania, a następnie podejmujemy szeroko rozumiane działania sądowe. Oferujemy Państwu profesjonalne oraz rzetelne reprezentowanie Państwa interesów we wszystkich instancjach sądownictwa powszechnego oraz w postępowaniu przed sądami polubownymi.

Prawnicy Kancelarii występują przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi, Naczelnym Sądem Administracyjnym i Trybunałem Konstytucyjnym, jak również przed organami administracji publicznej.

Każdej sprawie poświęcamy baczną uwagę, a naszych Klientów na bieżąco informujemy o przebiegu postępowań. Naszą wiedzę wspomagamy wyczuciem rynku, które zyskaliśmy dzięki współpracy z podmiotami działającymi w różnych sektorach gospodarki.

Copyright © Kancelaria Adwokacka Adwokat Sebastian Wilczyński - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij