O kancelarii

Kancelaria Wilczyński i Wspólnicy z siedzibą w Katowicach zapewnia kompleksową obsługę spraw karnych, karnoskarbowych, cywilnych, rozwodowych, jak również prowadzi stałą obsługę prawną spraw gospodarczych.

Kancelaria, którą kieruje adwokat Sebastian Wilczyński, uczestniczy w wielu procesach karnych i cywilnych, nie tylko na terenie Katowic i miast aglomeracji śląskiej, ale również na terenie całego kraju.

Kancelaria Adwokata z siedzibą w Katowicach oferuje wszechstronną obsługę klienta biznesowego, zapewniając bieżącą obsługę prawną prowadzonej działalności gospodarczej, a także fachowe doradztwo mające na celu zabezpieczenie interesów podmiotów gospodarczych. Kancelaria z sukcesem prowadzi również sprawy sądowe z zakresu spraw cywilnych, posiadając również szerokie doświadczenie w sprawach rodzinnych i spadkowych.

Wszystkie działania Kancelarii ukierunkowane są na cel, którym jest sukces naszych Klientów i skuteczna obrona Ich praw. Stoją za nami lata doświadczeń zawodowych zdobytych w licznych procesach sądowych. 

Bogate doświadczenie procesowe i merytoryczne przygotowanie stanowią podstawę podejmowanych przez nas decyzji procesowych, a gdy wymaga tego interes naszych Klientów, tworzą nam przestrzeń do podejmowania odważnych taktyk i skutecznych metod postępowania. 

Gwarantujemy, że Państwa sprawą zajmiemy się z pełnym zaangażowaniem, z zachowaniem pełnej dyskrecji i poufności.

Ułatwiając Państwu wybór naszej Kancelarii wskazujemy na niektóre z założeń jakimi kierujemy się świadcząc usługi prawne na rzecz naszych Klientów:

Kompleksowość rozwiązań

Doradzając naszym Klientom zawsze kierujemy się profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do każdej sprawy. Dzięki temu zyskują Państwo rozwiązania dokładnie dopasowane do swoich sytuacji, potrzeb i wymagań.

Kreatywność i zaangażowanie

Gwarantujemy, że niezależnie od stopnia skomplikowania powierzonych spraw, są one traktowane z równą uwagą i zaangażowaniem. Działając na rzecz Klienta jesteśmy bezkompromisowi, a nasza efektywność jest zasługą oddania sprawie Klienta.

Przejrzyste zasady współpracy

Dbamy o pełną przejrzystość zasad rozliczeń finansowych z Klientami. Przed rozpoczęciem współpracy każdy Klient informowany jest o kosztach obsługi prawnej oraz innych kosztach związanych z daną sprawą np. o wysokości opłaty sądowej. Kancelaria stosuje wyważone koszty w świadczeniu usług. Podstawę rozliczenia spraw procesowych stanowi Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 22 października 2015 r. w sprawie opłat za czynności adwokackie.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.