Adwokat Katowice specjalizujący się w sprawach karnych Wyróżnia nas doświadczenie zdobyte w skomplikowanych procesach karnych Klienci, którzy powierzyli nam swoje sprawy życiowe doceniają zaangażowanie adwokata w sprawach karnych.

Jeśli Tobie lub bliskiej Ci osobie zostały przedstawione zarzuty lub obawiasz się, że zostaniesz postawiony w stan oskarżenia, masz wrażenie, że zostałeś zepchnięty do narożnika, nie potrafisz odnaleźć się w nowej rzeczywistości – najbliższy czas może zaważyć na Twojej przyszłości – bezwzględnie potrzebujesz adwokata, który stanie w Twojej obronie i w sposób bezkompromisowy będzie walczyć o Twoje Prawa. Nasza katowicka Kancelaria specjalizuje się w sprawach karnych. Naszym Klientom pomagamy na każdym etapie postępowania karnego. W ramach podejmowanych czynności obrony karnej korzystamy z wiedzy specjalistów i biegłych z zakresu księgowości, rachunkowości, finansów, rekonstrukcji wypadków drogowych, medycyny, toksykologii, badania materiałów audio-wizualnych oraz śladów kryminalistycznych.

Sebastian
Wilczyński

W ramach swojej praktyki mecenas Sebastian Wilczyński uczestniczył w licznych procesach, w tym w głośnych procesach karnych, odnosząc liczne sukcesy w związku z wykonywaniem czynności obrońcy. Bogate doświadczenie zdobyte w najpoważniejszych procesach karnych na terenie całego kraju stanowi dla mecenasa Sebastiana Wilczyńskiego przestrzeń do opracowywania właściwej taktyki procesowej dobieranej indywidualnie spośród szerokiego spektrum podejmowanych przez niego działań. Wszechstronna wiedza i zaangażowanie adwokata pozwalają na skuteczne doradztwo w sprawach kryzysowych

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.