Adwokat rozwód i alimenty w Katowicach

Kancelaria Adwokacka Wilczyński i Partnerzy z siedzibą w Katowicach z powodzeniem reprezentuje Klientów w sprawach o rozwód i o separację, jak również w sprawach:

  • prowadzenia negocjacji i reprezentowania Klientów przy ustanawianiu sądowej lub notarialnej rozdzielności majątkowej,
  • podziału majątku wspólnego małżonków,
  • doradztwa przy sporządzaniu umów majątkowych małżeńskich,
  • reprezentowania Klientów w sprawach o ustalenie kontaktów z dzieckiem, ograniczenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej,
  • prowadzenia spraw o ustalenie, obniżenie lub podwyższenie alimentów.

Adwokat rozwodowy w Katowicach

W naszej Kancelarii dysponujemy doświadczeniem w prowadzeniu spraw rozwodowych i alimentacyjnych. Znamy dokładnie specyfikę prawa rodzinnego oraz śledzimy na bieżąco zmiany w przepisach. Jako adwokaci specjalizujący się w sprawach rozwodowych jesteśmy świadomi emocjonalnego wymiaru kwestii rodzinnych. W związku z tym podczas pracy stawiamy na jak najlepsze zrozumienie potrzeb i oczekiwań każdego Klienta. Staramy się również utrzymywać dobre relacje z sądami oraz pozostałymi stronami zaangażowanymi w prowadzoną sprawę. Dlatego istotna jest dla nas umiejętność prowadzenia profesjonalnych negocjacji. Mamy wiedzę i doświadczenie w zakresie mediacji i różnorodnych metod rozwiązywania sporów. Często umożliwiają one szybsze i mniej stresujące zakończenie toczącego się konfliktu niż sąd. Uczestnicząc w sprawach rozwodowych, uwzględniamy indywidualne potrzeby i oczekiwania Klienta.

Adwokat od spraw rozwodowych – wsparcie na wielu polach

Jako adwokaci rozwodowi w Katowicach zapewniamy wsparcie w wielu kwestiach. Możemy na przykład reprezentować Klienta w sądzie, przedstawiając przekonujące argumenty i pomagając w uzyskaniu korzystnego wyniku sprawy. Możemy również negocjować ugody, które bywają dobrym rozwiązaniem w wielu sprawach alimentacyjnych i rozwodowych. Podczas negocjacji pamiętamy o tym, by interes Klienta był dla nas priorytetem. Zapewniamy również doradztwo prawne oraz pomagamy zrozumieć osobom zwracającym się do nas po pomoc przysługujące im prawa i obowiązki. W ten sposób zyskują one pełne przygotowanie do procesu sądowego i pewność siebie podczas rozprawy. Jako adwokaci specjalizujący się w sprawach alimentacyjnych pomagamy również w określeniu wysokości alimentów, która będzie w pełni zgodna z prawem oraz sprawiedliwa. Wyróżniamy się nie tylko obszerną wiedzą i dużym doświadczeniem. Działamy również w taki sposób, by Klient zyskał do nas zaufanie i czuł się całkowicie bezpiecznie.

Zapewniamy kompleksową pomoc prawną zarówno osobom, które chcą zakończyć swoje małżeństwo, jak i tym, które chcą ochronić swoje interesy w czasie rozprawy. Wesprzemy w uzyskaniu alimentów oraz ustaleniu kontaktów z dzieckiem. Pomożemy również w negocjacjach i mediacjach umożliwiających rozwiązanie sporów bez przeprowadzania procesu w sądzie. W ten sposób Klienci również mogą osiągnąć korzystne w swoim przypadku porozumienie z partnerem bądź partnerką.

Adwokat od spraw rozwodowych – dobre rezultaty rozprawy

Proponujemy pełen zakres prawnego wsparcia podczas spraw rozwodowych i alimentacyjnych. Reprezentujemy Klientów w sądzie, prowadzimy negocjacje i mediacje, doradzamy w kwestii wyboru korzystnego rozwiązania. Adwokat rozwodowy z naszej Kancelarii pomoże w uzyskaniu pozytywnych rezultatów rozprawy i postara się o zmniejszenie stresu nieodłącznie związanego z procesem sądowym. Jako adwokaci od prawa rodzinnego oferujemy również wsparcie emocjonalne podczas trudnych życiowych sytuacji. W związku z tym nasi Klienci mogą przejść przez proces rozwodowy w najmniej traumatyczny sposób dla siebie i swoich najbliższych.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na spotkanie z adwokatem rozwodowym. Omówi on sprawę i wskaże ewentualne, dobre rozwiązania, a następnie zapewni kompleksową obsługę na każdym etapie procesu. Korzystanie z usług adwokata od prawa rodzinnego pomoże w uzyskaniu satysfakcjonującego wyniku oraz zmniejszy emocjonalne i finansowe rezultaty takich sytuacji.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.