Adwokat sprawy karne w Katowicach

Kancelaria Adwokata Sebastiana Wilczyńskiego specjalizuje się w prawie karnym, pomagając swoim Klientom przejść przez trudny okres stawiania zarzutów, by następnie w ramach prowadzonej obrony podejmować czynności procesowe pozwalające na uzyskanie jak najlepszych rozstrzygnięć sądowych.

Kancelaria reprezentuje Klientów we wszelkich sprawach karnych i na wszystkich etapach postępowań karnych, począwszy od postępowań prowadzonych przed Policją, Prokuraturą i innymi organami prowadzącymi postępowania przygotowawcze. Zapewniamy obronę przed Sądami na terenie całego kraju. Reprezentujemy Klientów w postępowaniu wykonawczym i postępowaniach związanych z wykonaniem prawomocnych orzeczeń sądowych. Prowadzimy obronę w postępowaniu spowodowanym wydaniem Europejskiego Nakazu Aresztowania (ENA). Reprezentujemy pokrzywdzonych, gwarantując im pomoc w toku postępowań przygotowawczych i sądowych.

Z sukcesem bronimy Klientów m.in. w sprawach:

 • przestępstw z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii,
 • udziału w zorganizowanej grupie przestępczej,
 • praniu brudnych pieniędzy,
 • oszustw gospodarczych,
 • spowodowania rozstroju zdrowia (art. 156 i 157 Kodeksu karnego),
 • udziału w bójce lub pobiciu, narażenia na utratę życia lub zdrowia (art. 158, 159, 160 Kodeksu karnego),
 • spowodowania wypadku komunikacyjnego (art. 177 Kodeksu karnego),
 • prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości lub odurzenia (art. 178 a Kodeksu karnego),
 • prowadzenia pojazdu bez uprawnień,
 • fałszerstwa dokumentów (art. 270 Kodeksu karnego),
 • poświadczenia nieprawdy (art. 271 Kodeksu karnego),
 • przestępstw seksualnych,
 • gróźb bezprawnych i zastraszania,
 • zniesławienia,
 • handlu ludźmi,
 • zbieraniu danych o życiu prywatnym,
 • przejęciu danych elektronicznych
 • i wielu innych.

Wspieramy Klientów, którzy potrzebują obrony w powyżej przedstawionych sytuacjach. Nasz zespół adwokatów specjalizujący się w sprawach karnych dysponuje wiedzą i doświadczeniem niezbędnymi do uzyskania satysfakcjonujących rezultatów. W naszej Kancelarii Adwokackiej zdajemy sobie sprawę z tego, że wymienione sprawy są trudne i wiążą się z ponadprzeciętnym stresem dla naszych Klientów. Dlatego adwokaci prowadzący sprawy karne w Katowicach zapewniają w pełni profesjonalną opiekę prawną i wsparcie na każdym z etapów postępowania.

Adwokaci od spraw karnych – ochrona interesów Klientów

Jako adwokaci od spraw karnych z zaangażowaniem bronimy interesów i praw swoich Klientów i dążymy do osiągnięcia jak najlepszego wyniku sprawy. Naszym zadaniem jest również pomoc im w zrozumieniu procesu sądowego. Podczas pracy w kancelarii adwokackiej pracujemy nad takimi sprawami jak: oskarżenia o przestępstwa, procesy sądowe, oszustwa gospodarcze, bezprawne groźby i zniesławienie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dokładnej znajomości prawa jesteśmy w stanie skutecznie bronić interesów Klientów.

Nie podchodzimy do spraw schematycznie, ale dostosowujemy strategię do indywidualnych potrzeb i oczekiwań oraz staramy się, by wyróżniała się jak kompleksowością. Reprezentujemy naszych Klientów przed sądami oraz innymi państwowymi organami, zapewniamy również doradztwo dotyczące prawa karnego. Osoby, które korzystają z naszej pomocy, mogą być pewne, że ich sprawy znajdują się w dobrych rękach, są chronione i bronione. Pomagamy każdemu w przejściu przez niełatwy czas, wspieramy i zapewniamy osiągnięcie pozytywnego rozwiązania spraw.

Adwokat od spraw karnych – wsparcie na wszystkich etapach procesu

Adwokat od spraw karnych w Katowicach zapewnia wsparcie podczas skomplikowanych spraw, w czasie, kiedy toczy się walka o wolność, reputację Klienta oraz jego finansowe bezpieczeństwo. W przypadku podejrzenia o popełnienie przestępstwa, nie warto zwlekać, ale zdecydować się na wsparcie doświadczonego adwokata. Adwokat od spraw karnych w Katowicach przeprowadzi analizę dokumentów, wysłucha uważnie Klienta, przyjrzy się stawianym zarzutom, zaprezentuje możliwe rozwiązania oraz przygotuje dobraną do specyfiki sprawy linię obrony. W naszej Kancelarii ciągle aktualizujemy naszą wiedzę i śledzimy orzecznictwo polskich sądów.

Dzięki dogłębnej znajomości przepisów i procedur nasz zespół adwokatów od spraw karnych w Katowicach jest gotowy do walki o interesy Klientów. Dysponuje nie tylko wiedzą, lecz także odpowiednim doświadczeniem i znajomością ewentualnych rozwiązań. Dzięki temu jest w stanie zapewnić Klientom w pełni profesjonalne usługi.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.